Петренко: "Уряд підтримав ініціативи Мін'юсту, спрямовані на боротьбу з аграрним рейдерством"

Цензор.НЕТ
Петренко:

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, на сьогоднішньому засіданні Кабмін підтримав розроблену Мін'юстом постанову, яка ліквідовує можливість подвійної реєстрації сільськогосподарських земель, чим часто користувалися рейдери, і поширює дію сервісу "СМС-МАЯК" на власників та орендарів сільськогосподарських угідь.

Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко. За його словами, постанова "Деякі питання вдосконалення механізмів захисту прав на земельні ділянки" забезпечує створення нових і вдосконалення існуючих механізмів боротьби з "рейдерством", гарантує захист майнових прав та інтересів землевласників і землекористувачів та впорядковує дані Державного земельного кадастру.

"Завдяки прийнятому документу ми ліквідуємо щілини в законодавстві, якими користувалися рейдери для того, щоб захопити чуже майно або зерно. Разом із комплексом інших напрацювань дана постанова забезпечить у майбутньому знищення рейдерства в сільськогосподарській сфері", - підкреслив голова Мін'юсту.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3037819