У Києві закривають рух на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиці Гната Юри (схема)

Сегодня 2
У Києві закривають рух на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиці Гната Юри (схема)

У Києві з 15 березня буде закрито рух транспорту на перетині просп. Леся Курбаса з вул. Гната Юри та вул. Володимира Покотило.

Як повідомили в КК "Київавтодор", це пов'язано з продовженням робіт з капітального ремонту транспортної розв'язки.

rukh_lesia_kurbasa_01

Обмеження діятиме в напрямку Кільцевої дороги.

Комунальна корпорація просить водіїв з розумінням поставитись до незручностей, пов'язаних з ремонтом, і вибирати інші маршрути руху.

Раніше ми повідомляли, що волонтери Максим Карпюк, Максим Польща і Андрій Саук взялися за вирішення транспортної проблеми з перевезеннями пасажирів з передмістя і запустили незвичайний соціальний проект "Громадський автобус". Як повідомляють організатори, він стане альтернативою маршруткам, а пасажири зможуть безкоштовно доїхати з Броварів до Києва і назад. Маршрут автобуса: метро "Лісова" – вул. Гагаріна – вул. Незалежності – вул. Короленка – вул. Київська – метро "Лісова".

Також раніше ми писали, що з початку року Департамент транспортної інфраструктури КМДА розірвав чотири договори на обслуговування маршрутів №№ 441, 565, 464 і 498. Таке рішення прийнято після планових перевірок приватних перевізників, під час яких виявили порушення умов договору про організацію перевезень пасажирів.

Нагадаємо, кількість столичних маршруток може значно скоротитися вже в найближчі пару років.