Відсторонений мер Миколаєва оскаржив свою відставку

Еспресо.TV

Відсторонений від посади міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич оскаржує в суді рішення міської ради про його відставку

Про це повідомляє прес-служба Центрального районного суду Миколаєва.

Зазначається, що 12 жовтня до суду надійшла позовна заява від Сенкевича до Миколаївської міськради щодо скасування рішення міськради "Про дострокове припинення повноважень міського голови" від 5 жовтня.

Справу розглядатиме суддя Олександр Чулупа. Час та дату судового засідання у вказаному провадженні повідомлять окремо.

  • Нагадаємо, 5 жовтня депутати Миколаївської міської ради визнали незадовільною роботу мера міста Олександра Сенкевича.
  • Того ж дня депутати проголосували за висловлення недовіри Сенкевичу. За це рішення проголосували 42 депутати з 42, що взяли участь в таємному голосуванні.
  • 8 жовтня у Миколаєві провели "народне віче", скликане відстороненим мером.
  • Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко звернеться до Верховної Ради з ініціативою розпуску міськради після того, як депутати достроково припинили повноваження мера Олександра Сенкевича.
  • Зазначимо, у 2015 році в другому турі виборів на посаду мера Миколаєва Сенкевич обігнав кандидата від "Опозиційного блоку" Ігоря Дятлова, за якого проголосували 43,28% виборців. За Сенкевича віддали свої голоси 54,9% миколаєвців.
  • Після перемоги Сенкевича на виборах міськрада розглядала питання про оплату його праці. Тоді мер повинен був повідомити про конфлікт інтересів щодо цього обговорення та не приймати участі у голосуванні.
  • Однак він цього не зробив і правоохоронці заявили про порушення Сенкевичем закону та склали два протоколи про корупцію. Сам Сенкевич не визнавав склад злочину та назвав його "сміхотворним".