Курс Bitcoin зростає як на дріжджах: криптовалюта прямує до нових рекордів

Сегодня
Курс Bitcoin зростає як на дріжджах: криптовалюта прямує до нових рекордів

Вартість найпопулярнішої криптовалюти – біткоіна – на міжнародних біржах наближається до позначки в 15 тисяч доларів.

Про це свідчать дані CoinDesk, згідно з якими, піковий курс Bitcoin до 11 години за київським часом становив 14 655 доларів. При цьому попередні рекорди Bitcoin встановив тільки напередодні, 6 грудня.

_orig.png_501_orig

Водночас, на корейських біржах курс біткоіна злетів вже вище 17 тисяч доларів і наближається до позначки 18 тисяч доларів.

photo_2017-12-07_10-29-47

Bitcoin останнім часом традиційно б'є рекорди спочатку в Південній Кореї, а вже після – на міжнародному ринку. Так, психологічну позначку в 10 000 доларів криптовалюта переступила, насамперед, саме в Кореї.

За рік ціна на Bitoin зросла більш ніж в десять разів – ще в січні-2017 купити один токен криптовалюта можна було за 1000 доларів.

Нинішнє зростання курсу Bitcoin сталося на тлі новин про запуск торгівлі ф'ючерсами на цю криптовалюту. За даними ЗМІ, в США механізм запрацює вже з 11 грудня. Крім того, про свої наміри дозволити ф'ючерси заявили і в Японії. Щоправда, в цій країні для початку доведеться змінити законодавство – кваліфікувати криптовалюти як фінансові продукти.