Екс-співробітниці судяться з Google через дискримінацію жінок в оплаті праці

5 канал
Екс-співробітниці судяться з Google через дискримінацію жінок в оплаті праці

У США три колишні співробітниці подали в суд на компанію Google через дискримінації жінок в оплаті праці та кар'єрному зростанні. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Медузу.

Екс-співробітниці запевняють, що в Google жінки заробляють менше ніж чоловіки, але при цьому виконують аналогічну роботу. Окрім цього, жінкам важче отримати підвищення.

У позові зазначено, що він поданий не тільки від імені трьох колишніх співробітниць, але й "усіх жінок, які працювали в Google в Каліфорнії" за останні чотири роки. Подали позов співробітниці, які звільнилися з компанії протягом 2014–2016 років через "сексистську культуру" і нестачу кар'єрних можливостей для жінок.

Відомо, що в серпні один із адвокатів, які представляють позивачок, говорив, що можливість подати в суд на Google розглядають приблизно 60 колишніх і нинішніх співробітниць.

На початку 2017 року стало відомо, що міністерство праці США виявило в Google "систематичну нерівність" в зарплатах чоловіків і жінок практично на всіх позиціях. Сама компанія ці звинувачення заперечує.