Парубій розповів місії МВФ, коли Рада може ухвалити закон про Антикорупційний суд

Тиждень

Закон про Антикорупційний суд можуть ухвалити до травня. Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час зустрічі з експертами Міжнародного Валютного Фонду, повідомляє прес-служба апарату Ради.

«Парубій… нагадав, що в умовах активної дискусії про формат Антикорупційного суду у минулому році ним було спрямовано відповідні законопроекти до Венеційської комісії. У відповідь Венеційська комісія дала «тверді висновки і тверді рекомендації, яким цей суд має бути». На даний момент, за його словами, після відкликання попередніх законопроектів інших авторів, у Верховній Раді України зареєстровано законопроект, внесений президентом України щодо створення Антикорупційного суду», - йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що Парубій висловив сподівання, що усі застереження і рекомендації Венеційської комісії, зокрема й щодо повноважень міжнародної ради експертів, будуть імплементовані між першим і другим читанням.

«Він також поінформував, що законопроект про Антикорупційний суд буде включено до порядку денного цієї сесії наприкінці лютого, та спрогнозував його ухвалення до травня», - зазначили в прес-службі.

Читайте також: Створення Антикорупційного суду. За що критикують президентський законопроект у міжнародних організаціях

Раніше повідомлялося, що група експертів Міжнародного валютного фонду під час візиту до Києва надасть рекомендації владі України щодо створення антикорупційного суду.

Нагадаємо, технічна місія Міжнародного валютного фонду перебуває в Україні 12-16 лютого.