Лише у нас можливо: бути нагородженим за оборону Донецького аеропорту і не мати статусу учасника бойових дій, - воїн АТО

ВГОЛОС

Доброволець медбату УДА «Госпітальєри», «кіборг» ДАП Іван Кобринець лише учора отримав статус учасника бойових дій на Львівщині. При цьому збирав усі необхідні довідки близько року.

Про це він розповів сьогодні, 14 березня, під час прес-конференції у Львівській обласній раді, передає кореспондент «Вголосу».

«Це лише у нашій державі можливо: бути нагородженим за оборону Донецького аеропорту і не мати статусу учасника бойових дій», - наголосив він. - Але статус на Львівщині таки отримав. Збір довідок та документів зайняв близько року».

Він також розповів, із якими труднощами зустрівся на шляху до отримання омріяного посвідчення. «Командири мінялися у різних батальйонах, хтось загинув, з ким безпосередньо брав участь в АТО, певні документи були втрачені, - і взагалі це було дуже важко, - уточнив Іван Кобринець. - Коли я, зокрема прийшов у наш львівський військовий комісаріат за приписним, – мені сказали: «Нас затопила труба – ваша військова справа знищилась».

Нагадаємо також, у ЛОР розповіли, чому відмовляють добровольцям у наданні статусу учасників бойових дій.