Порошенко – інвесторам: не Можна бути в Україні і не закохатися в неї

Гордон
Порошенко – інвесторам: не Можна бути в Україні і не закохатися в неї

Україна входить до першої п'ятірки інвестиційно привабливих країн світу. Про це 14 березня президент Петро Порошенко заявив у Києві після зустрічі з лідером Австрії Александером Ван дер Белленом у межах українсько-австрійського бізнес-форуму, повідомила його прес-служба.

Глава Української держави послався на дані неназваного соціологічного дослідження, згідно з яким "більше ніж 70% опитаних уважає, що в Україну треба інвестувати".

Порошенко зазначив, що в Україні істотно зростають інвестиції з Австрії.

"Найбільший іноземний банк, що працює в нашій державі, – австрійський, найбільші страхові компанії – також австрійські, одна з австрійських компаній 80% сировини, зокрема чавуну, бере з України. Австрійською компанією в Україні налагоджено виробництво лиж. Що ще може бути кращим символом для нашої співпраці?" – сказав президент.

Порошенко запевнив, що є "багато позитивних історій про те, як змінилася Україна за останні 3,5 року". Він звернувся до присутніх бізнесменів.

"Перше – продовжуйте інвестувати в Україну ті, хто вже інвестував. Друге – ті, хто ще коливається, – зараз саме правильний час і місце бути тут зараз. І третє – не мовчіть, говоріть про ваші враження в Україні. Бо я абсолютно переконаний, що не можна бути в Україні і не закохатися в неї", – додав глава держави.

Ван дер Беллен заявив, що двостороння торгівля між країнами демонструє ознаки значного поліпшення завдяки Угоді про асоціацію Україна – ЄС.

За даними Державної служби статистики, найбільшими інвесторами в українську економіку є Кіпр, Нідерланди, Росія, Великобританія, Німеччина, Віргінські острови, Швейцарія, Франція та Австрія.