Випадків вбивства військових побратимами поменшало, – Стеценко

Канал 24
Випадків вбивства військових побратимами поменшало, – Стеценко

Про це в прямому ефірі 24 Каналу заявив представник Уповноваженого з питань захисту прав військовослужбовців Святослав Стеценко.

Читайте також: Застрелили через знущання – з’явились нові деталі вбивства морпіхів побратимами

"Я зараз не готовий озвучувати гіпотези щодо вбивства чотирьох військових своїми побратимами. Обставини можуть бути різними. Проте, безумовно, це серйозна проблема. Вона не є масовою, але вона є. Це було і в 14-му, і 15-му, і 16-му році. Наразі таких випадків поменшало в порівнянні з першим періодом завдяки з більш якісним відбором у порівнянні з періодом мобілізації. Якість особового складу стала вищою. У нас немає такого явища як масове пияцтво. Проте ті умови, у яких перебувають військові, часто спонукають їх до неадекватних дій", – сказав Стеценко.

Він також зазначив, що багато військослужбовців і командирів військових частин наполягають на тому, щоб у військових підрозділах хоча б на рівні батальйону були штатні психологи.

Нагадаємо, 14 лютого з'явилась інформація, що двоє бійців 36-ої бригади морської піхоти Військово-морських сил України розстріляли чотирьох військових. Пізніше у ГПУ повідомили, що двох підозрюваних морських піхотинців затримали.