Канаді слід очолити миротворчу місію в Україні, - голова Конгресу українців Канади

Цензор.НЕТ 2

Про це йдеться в статті президента Конгресу українців Канади (КУК) Павла Грода для канадського видання "The Hill Times", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Канаді варто скористатися власним досвідом і оголосити міжнародній спільноті про готовність у найближчому майбутньому очолити миротворчу місію в Україні. Канаді слід швидко визначити потреби, масштаб і необхідні ресурси для повноформатної та ефективної миротворчої місії на сході України", - пише Грод.
На його переконання, істотна присутність канадських військовослужбовців в Україні дозволяє Канаді "почати робити це негайно".
При цьому він визнав, що Росія спробує заблокувати в Радбезі резолюцію щодо миротворців в Україні, тому стосовно Кремля міжнародній спільноті потрібно вжити додаткових заходів.
"Канада і її західні союзники повинні зміцнити Україну, посиливши її військову підтримку і тиск на Росію, розширивши санкції доти, поки Кремль не погодиться на українську пропозицію щодо миротворців", - йдеться в статті.
Грод також наголосив на необхідності надати Україні сучасне летальну зброю, щоб "підвищити ціну будь-якої можливої ​​рейдерської операції РФ".
"Разом із подальшим санкційним тиском на російську економіку, це змусить Росію погодитися на мирний план. Якщо ціна війни буде для Росії вищою, ніж ціна миру, - в Україні буде мир", - підсумував президент КУК.