ГПУ викликала на допит Януковича і Захарченка (видео) (фото)

Дзеркало Тижня 1
ГПУ викликала на допит Януковича і Захарченка (видео) (фото)

Колишнього президента і колишнього міністра внутрішніх справ викликали на допит як підозрюваних.

Генеральна прокуратура України викликала колишнього президента Віктора Януковича і колишнього міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка на допит. Тексти відповідних повісток опубліковані на сайті відомства.

Зазначається, що Янукович у відповідності з вимогами ст.ст.133, 135 КПК України повинен з'явитися 17 жовтня о 11:30 в кабінеті управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями для участі у проведенні слідчих і процесуальних дій у кримінальному провадженні № 42014000000000416 від 21 травня 2014 року. Екс-главу України викликають на допит у якості підозрюваного.

Захарченка викликають на допит також 17 жовтня о 9:30 для участі у проведенні слідчих дій по тому самому кримінальному провадженню, що і Януковича. Колишнього міністра викликають у якості підозрюваного.

Читайте також: Янукович відмовився від зустрічі з держадвокатом у Ростові - ЗМІ

Нагадаємо, що ГПУ ще навесні 2014 року почала кримінальне провадження щодо Віктора Януковича, Віктора Пшонки, Віталія Захарченка за фактом тиску на митрополита Української православної церкви Московського патріархату митрополита Володимира з метою відсторонити його від управління церквою.

У січні 2017 року Печерський районний суд Києва дав дозвіл на затримання та арешт Захарченко, а в липні – на проведення щодо нього заочного досудового розслідування.

Тим часом, Захарченко отримав російське громадянство та посаду в російської державної корпорації "Ростех", а також увійшов до складу експертної ради комітету Держдуми РФ з власності.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter