Христина Соловій анонсувала вихід вінілової платівки та нового синглу

Новое Время 1
Христина Соловій анонсувала вихід вінілової платівки та нового синглу

19 грудня в Київському Carebean Club відбудеться додатковий концерт Христини Соловій. В камерній атмосфері співачка відіграє програму з альбому Жива Вода та презентує обмежену кількість вінілових платівок із записами альбому..

Відзначимо, що тур розпочався у 2016 році в підтримку альбому народних пісень Жива вода, продюсером якого став Святослав Вакарчук. Географія турне налічувала більше 20-ти міст України. Під час турне Христина презентувала декілька авторських пісень, які увійдуть до нової платівки, реліз якої планується навесні 2018 року. Також, скоро співачка презентує нову пісню з майбутнього альбому - Фортепіано.


© Христина Соловій/Facebook

© Христина Соловій/Facebook

Ексклюзивно для НВ STYLE Христина Соловій розповіла: «Fortepiano - це другий сингл з майбутнього авторського альбому. Найдорожча для мене пісня, одна з перших, яку я написала. Впродовж двох років я працювала над її звучанням з різними музикантами. Ми кілька разів її записували, але щоразу я була розчарована. Мені довелося витратити багато нервів та влаштувати істерику, щоб мене почули. Ми неодноразово сварилися з моїм саундпродюсером Мілошем Єлічем, який зовсім неконфліктна особистість. У підсумку я сама повпливала на саунд фінальної версії, і він відповідає тому, що я заклала в пісню при написанні. Мілош та наш студійний інженер Ігор Пригоровський професійно втілили усі мої ідеї, і теж захоплені результатом. Вважаю, що зараз - це найкраща моя пісня. Цим синглом я привідкриваю завісу звучання мого другого альбому».

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook