В Адміністрації Президента поінформували партнерів, що Єгора Соболєва звільнять з посади голови антикорупційного комітету – ЗМІ

Гордон
В Адміністрації Президента поінформували партнерів, що Єгора Соболєва звільнять з посади голови антикорупційного комітету – ЗМІ

Народного депутата від "Самопомочі" Єгора Соболєва відкличуть із посади голови парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції. Про таке рішення за підсумками нічних консультацій представники АП поінформували партнерів у четвер уранці повідомили партнерів, пише "Українська правда" із посиланням на джерела.

Водночас законопроект №7362 про парламентський контроль зняли з порядку денного роботи Верховної Ради.

6 грудня народні депутати України від фракцій Блоку Петра Порошенка, "Народного фронту" та "Відродження" ініціювали процедуру відставки Соболєва і визнали його роботу незадовільною.

7 грудня постанову про відсторонення Соболєва внесли до порядку денного роботи Верховної Ради.

Згідно із законом "Про комітети Верховної Ради України", голову комітету можуть обрати або відсторонити народні депутати, проголосувавши за відповідну постанову.

Голову комітету можуть відкликати з посади за його заявою або в разі незадовільної роботи на посаді, а також із інших причин, які виключають його подальше перебування на посаді.

Соболєв очолив антикорупційний комітет Верховної Ради у грудні 2014 року.