Мінсоц і Міненергетики побили "рекорд" за кількістю премійованих у 2017 році

АСН
Мінсоц і Міненергетики побили
Мінсоц і Міненергетики побили рекорд за кількістю премійованих у 2017 році

Міністерство соціальної політики і Міненергетики побили рекорд за кількістю чиновників у керівному складі, яких преміювали в кінці 2017 року. Про це на прес-конференції заявив президент "Української антикорупційної асоціації" Дмитро Гамаш, передає кореспондент АСН.

"Великі премії виплатили керівникам Мінсоцполітики та Міненергетики в кінці 2017 року. Важливо, що тут до керівного складу в цих міністерствах зараховують не тільки заступників міністра і міністра, а й керівників департаментів", - уточнив він.

Активіст навів за приклад Мінсоцполітики - 132 працівники отримали в грудні премій на 2 млн 913 тисяч грн, в середньому - по 22 000 грн кожному. У Міненергетики керівного складу налічується 103 людини.

"Скільки премій вони отримали - у відповіді прямо не сказано. Зазначено лише, що сума додаткового матеріального стимулювання в порівнянні з груднем 2016 року, зросла в 7,2 разу", - вказав активіст.

При цьому, за словами активістів, питання преміювання підлеглих керівники міністерств вирішують на свій розсуд і в рамках преміального фонду, який становить 20% річного обсягу посадових окладів. При цьому просто вибирають цей фонд "до копійки".

Нагадаємо, раніше АСН розповідала про топ-10 чиновників Кабміну, які отримали найбільші премії в 2017 році.