Двадцятиповерхівка на місці кінотеатру, - у Львові біля аеропорту з’явиться «свічка»

ВГОЛОС 4

У Львові на місці колишнього кінотеатру «Галичина», що на вул. Любінській,93 планують звести житловий комплекс з вбудованими та прибудованими приміщеннями комерційного та громадського призначення та підземним паркінгом.

Містобудівні умови та обмеження забудовнику затвердили сьогодні, 15 вересня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

Забудовником даного комплексу є Тарас Ярославович Барщовський. Ймовірно, через співпадіння у ініціалах, забудовником є засновник Групи компаній T.B. Fruit, яка займається вирощуванням, переробкою та перевезенням сировини, яку понад 30 країн світу використовують для виготовлення соків, смузі, пюре та інших продуктів.

Як йдеться у містобудівних умовах та обмеженнях, на місці колишнього кінотеатру забудовник побудує п’ять будинків: будинок № 1 – 10 поверхів; будинок № 2 –20 поверхів; будинок № 3 – 7 поверхів; будинок № 4 – 6 поверхів; будинок № 5 – 2 поверхи.

На діянці, площею 0,6459 га планується будівля змішаного використання: з житловими квартирами на верхніх поверхах і розміщенням у нижніх поверхах об’єктів ділового, культурного, обслуговуючого і комерційного призначення при умові поверхового розділення різноманітних видів використання.

«У цьому комплексі буде приблизно 200 паркомісць, діятимуть чотири кінотеатри, дитячий центр і торгові приміщення. Буде три поверхи офісних приміщень, все решта – житло», – зазначив під час засідання виконкому головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Як зазначив Чаплінський, усі паркомісця у даному комплексі будуть платними. Головний архітектор міста на зауваження, що таким чином власникам квартир доведеться ще і купляти місця для автомобілів, зазначив, що це добре, оскільки він взагалі хоче обмежувати кількість автомобілів у місті.