Воював, хоча боявся крові: в Полтаві відкрили меморіальну дошку мехводу БТРа (Відео)

5 канал
Воював, хоча боявся крові: в Полтаві відкрили меморіальну дошку мехводу БТРа (Відео)

Меморіальну дошку загиблому воїну АТО відкрили у Полтаві. Посвяту Мирославу Кабушці, військовослужбовцю 81-ї десантно-штурмової бригади Збройних сил України, розмістили на фасаді школи, в якій він навчався.

Мирослав Кабушко загинув у квітні 2016 року, внаслідок мінометного обстрілу Авдіївської промзони. До війська пішов у 2015 році під час мобілізації. Став водієм бронемашини. Загинув армієць у 38 років. У нього залишилися дружина та троє дочок.

Батько Олексій Кабушка згадує: "Він не був військовий. Навіть агресії в нього такої не було в характері. Більше того, коли він сказав мені, що він іде на службу, я його питаю: "Славік, а як же ти будеш служить на війні, ти ж крові боїшся?". А він відповідав мені: "Ну і що я тепер повинен робить?".

Виготовили меморіальну дошку коштом благодійників. На відкриття зібралися близько сотні людей: побратими, волонтери рідні та друзі загиблого.

"Хлопець нічого не боявся, воював з умом... Водій БТРа, техніку знав відмінно. Він перший раз познайомився з БТРом саме на цій війні. Вивчив до ідеалу", – розповідає військовослужбовець В'ячеслав Шевченко.

Дивіться також фотогалерею: