Порошенко схвалив закон про забезпечення житлом військовослужбовців та сімей загиблих бійців

Дзеркало Тижня 1
Порошенко схвалив закон про забезпечення житлом військовослужбовців та сімей загиблих бійців

Цей закон також збільшує список осіб, яким належить поліпшення житлових умов.

Президент Петро Порошенко підписав закон про забезпечення житлом військовослужбовців і членів сімей загиблих бійців. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні у присутності українських воїнів підписав закон про забезпечення житлом військовослужбовців і членів сімей загиблих бійців. Будемо робити все можливе і надалі, щоб поліпшити соціальний захист військовослужбовців", - сказано в повідомленні.

Читайте також: Кабмін розподілив 30 мільйонів гривень на "доступне житло"

Нагадаємо, що 7 листопада Верховна Рада внесла зміни в деякі законодавчі акти з питань забезпечення житлом військовослужбовців і членів сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання військової служби.

"За" закон №4995 проголосували 243 народних депутати. Документ передбачає, що приміщення зберігається за тимчасово відсутнім наймачем або членами його сім'ї понад півроку у разі призову на військову службу по мобілізації, на особливий період, – протягом усього періоду її проходження.

Крім того, впорядковуються питання забезпечення житлом військовослужбовців, призваних на службу по мобілізації під час особливого періоду. Сім'ї загиблих військовослужбовців будуть забезпечені житлом позачергово протягом двох років з дня встановлення на квартирний облік.

Цей закон також збільшує список осіб, яким належить поліпшення житлових умов, зокрема, список осіб розширений за рахунок членів сімей військовослужбовців, які потрапили в полон, або визнані безвісно зниклими.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter