Китай спровокував кріптообвал

Дзеркало Тижня 1
Китай спровокував кріптообвал

Bitcoin впав до $ 3000, Ethereum – до $ 217.

Курси всіх основних кріптовалют у світі пішли вниз. Найпопулярніша на сьогоднішній день цифрова валюта Bitcoin подешевшала до $ 3000. Втрачають свою вартість і інші кріптовалюти, пише НВ.

Починаючи з минулого тижня в світових ЗМІ поширювалася інформація про заборону Китаєм всіх ICO (Initial Coin Offering – первинне розміщення монет, форма залучення інвестицій у нові технологічні проекти). Як результат, паніка на ринку і зниження курсів кріптовалют.

Плюс, торги призупинила біржа BitKan. А напередодні найбільша кріптовалютная біржа Китаю BTCC офіційно повідомила про майбутню зупинку торгів на платформі з 30 вересня.

Такий розвиток подій негативно вплинув на ринок і сьогодні, 15 вересня, курс Bitcoin обвалився до $ 3075 за монету. Таким чином, всього за два дні, вартість кріптовалюти опустилася майже на $ 900 (-22%). А з моменту свого рекорду, 2 вересня, коли вартість Bitcoin досягла $ 5012, курс обвалився на 40%. Станом на 11:00 курс Bitcoin коливався нижче $ 3100 за монету.

Ціна іншої популярної кріптовалюти – Ethereum – також показала різке зниження. Якщо ще 13 вересня курс ефіру опускався до $ 270 за монету, то вже сьогодні його вартість впала до 217. Тобто падіння всього за два дні склало близько 20%.

У цілому, всі основні кріптовалюти в світі на сьогоднішній день пішли в круте піке. Згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість Bitcoin опустилася до $ 51 млрд. А загальна капіталізація кріптовалют на даний момент становить трохи більше $ 106 млрд.

Читайте також: УАЗ буде продавати автомобілі за криптовалюту

Раніше повідомлялося, що 4 вересня Китай заборонив операції з кріптовалютами.

Однак при цьому країни БРІКС планують відмовитися від долара у взаєморозрахунках на користь кріптовалюти.

 

За матеріалами: Новое время / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter