Командир російської приватної армії, що воювала на Донбасі, очолив бізнес "кухаря Путіна", - ЗМІ

Еспресо.TV
Командир російської приватної армії, що воювала на Донбасі, очолив бізнес

Командир приватної військової компанії "Вагнер", які воювають на Донбасі, став генеральним директором компанії в холдингу Євгена Пригожина, якого називають "кухарем Путіна"

Про це повідомляє "РБК" з посиланням на джерело в оточенні Пригожина.

Дмитро Уткін значиться гендиректором ТОВ "Конкорд менеджмент і консалтинг".

Компанія Пригожина "Конкорд" є постачальником харчування для управління справами президента Росії, а також поставляє обіди у московські школи.

  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що найманці так званої "приватної військової компанії Вагнера" причетні до трагедії Іл-76 і штурму Луганського аеропорту. Найманці також брали участь в окупації Криму. Крім того, Міноборони Росії використовує їх в Сирії для виконання ряду завдань, в тому числі, з метою зменшити цифри офіційних втрат російської армії.
  • Приватна військова компанія, за даними ЗМІ, була створена у 2014 році, її курирує Головне розвідувальне управління армії Росії.
  • Зазначимо, СБУ спільно з Мінінформполітики та міжнародною волонтерською спільнотою InformNapalm презентували в Європарламенті доповідь щодо злочинів російських приватних військових компаній на Донбасі та в Сирії.
  • СБУ оприлюднила прізвища понад 150 найманців "Вагнера", які воювали на Донбасі.