Форум YES: Порошенко вказує на помилковість задобрювання Путіна

Дзеркало Тижня 1
Форум YES: Порошенко вказує на помилковість задобрювання Путіна

Задобрювання, на думку президента, призвело до того, що зараз Москва поводиться агресивно.

 Коли війна в Донбасі закінчиться і українські території будуть деокуповані, навряд чи Європа і світ повернеться до довоєнного порядку ведення справ.

Про це на форумі YES сказав президент України Петро Порошенко.

"Не можна забути про десятки тисяч загиблих і постраждалих, не можна порушити міжнародний порядок і зробити вигляд, що нічого не сталося, без наслідків", - наголосив він.

При цьому, він нагадав, що усі спроби задобрити Росію і Володимира Путіна в минулому провалилися і призвели до негативних наслідків.

"Путіна радо приймали на самітах G8. З Росією співпрацювали. Всі думали, якщо годувати звіра, він тебе не зжере. Але він використав отримані вигоди для побудови агресивної армії. А потім проросійські популісти заповнили Європу і Україну. Вони працювали над роздробленням НАТО і ЄС. А в Україні вони були готові без бою зустрічати російські війська. Але Революція гідності зламала плани Кремля", - сказав президент.

Раніше під час послання до Верховної Ради Порошенко говорив, що Україна не буде повертати окуповані території силою. Повернення конфлікту в гарячу фазу поставить хрест на всіх реформах і на відновленні рівня життя українців, зазначив глава української держави.

Також раніше Порошенко розповів про зростання доказів підготовки РФ до наступальної війни континентального масштабу. При цьому, на його думку, на поточний момент немає передумов для закінчення російської інтервенції на Донбас і Крим.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter