Блогер - не суддя. Адвокат подає в суд на Казанського

Новое Время
Блогер - не суддя. Адвокат подає в суд на Казанського

Блогеру Казанському загрожує судова тяжба за обвинувачення Білогородського у сепаратизмі.


Юлія Семенчук, адвокат

Юлія Семенчук, адвокат

Денисе Казанський! Кожен громадянин, навіть не будучи журналістом, має уявлення про обов`язки та відповідальність, яку несе за собою Ваша професія. По-перше, коли Ви пишете на конфліктні теми, то маєте дотримуватися балансу думок та позицій. Особливо це стосується судових справ, які Ви висвітлюєте у своїх публікаціях. У Ваших матеріалах про справу Сергія Білогородського, в яких Ви безапеляційно ЗВИНУВАЧУЄТЕ останнього, немає жодного слова ані звинуваченого ані, навіть, коментаря його адвоката. На яку роль об`єктивного журналіста Ви претендуєте? Якщо Ви вважаєте себе професійним журналістом, то Ви свідомо позбавили права на захист С. Білогородського. З іншої сторони - це неповага до Ваших підписників, які мають чіткий запит на отримання об`єктивної інформації. Більше того, як можна писати про перебіг судової справи, не відвідуючи судових засідань?

Погодьтеся, Денисе, дивним виглядає лідер думок, який не має можливості (бажання) заслухати позицію сторони обвинуваченого? Лише копіпаст позиції прокуратури. Але це ще не все, далі ... Ваш вирок! "Суддя"- блогер Денис Казанський називає обвинуваченого С. Білогородського сепаратистом! До рішення суду! "Ваша честь", Денисе Казанський, так може ми скасуємо інститут судової влади?! У Вас так швидко це виходить. Судова справа триває півтора року, а Ви зі своєї кімнати підключилися до процесу тиждень тому і вже винесли вердикт.

Щодо проколотих шин. Журналісту Сергію Костежу, який прибув на засідання у справі Білогородського на своєму авто (сам приїхав на засідання, Денисе!), прокололи шини. З його слів. А далі Ваші, Денисе, слова "... Сделали это скорее всего люди Белогородского... никаких сомнений в том, что это месть за освещение процесса". Тобто, знову блогер Казанський взяв у руки ваги і меч і почав вершити правосуддя. І здається, що пов`язку Феміди з очей не зняв. Бо таке враження, що Денис не бачив, що написав. Це повна нісенітниця, яка, до речі, є ще й публічним звинуваченням. У Вас, пане блогер, примітивне уявлення про структуру захисту, яку будують зараз у цивілізованому суспільстві. По вашому, людина, яка знаходиться у становищі мого клієнта, який прораховує і зважує кожен свій крок, планує і слідує позиції захисту, намагається коректно донести свою думку і налагодити діалог з суспільством, піде на такий крок? Який сенс? Зробити собі гірше? Це ж так очевидно, найбільше ця провокація б`є по моєму клієнту. Принаймні на це сподівалися замовники. Що ж, як Ви Денисе висловилися, будемо чекати відео з камер спостереження. Нам теж цікаво.

Денисе, щодо обвинувачення в сепаратизмі то вивчіть будь ласка коли і де це поняття може застосовуватися. Обвинувачуючи Білогородського С. А. у вчиненні якогось злочину Ви спочатку перевірте інформацію. Повідомляю Вам офіційно, як захисник Білогородського С. А., що на сьогоднішній день сформовано та направлено позов до суду щодо захисту честі, гідності та ділової репутації.