Росія перетворюється на класичну кримінальну державу, – експерт про скандал зі Скрипалем

Канал 24 1
Росія перетворюється на класичну кримінальну державу, – експерт про скандал зі Скрипалем

Про це повідомив у ефір 24 Каналу журналіст "Радіо Свобода" Олег Рац.

"Помітним моментом британського Прем'єра стало рішення про вислання з Великої Британії 23 російських дипломатів. Тереза Мей визначила їх, як прихованих агентів російської розвідки. Разом з представниками Британських служб безпеки Прем'єр ухвалила план руйнування шпигунської мережі, яка утворилася у країні. Згідно з планом Британського керівництва буде здійснюватися ретельна перевірка всіх приватних авіарейсів з Росії до Великої Британії", – наголосив журналіст.

За його словами, британське керівництво ухвалило рішення заморожувати російські державні статки у Британії, якщо існуватимуть докази того, що вони загрожуватимуть життю, або ж нерухомості громадян та мешканців Сполученого Королівства.

Читайте також: Сарказм, презирство та зневага, – Тереза Мей звинуватила Росію у отруєнні Скрипаля

Журналіст також наголосив на тому, що Тереза Мей відкликала запрошення Міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова відвідати Лондон, і повідомила, що Міністри Британського уряду та члени королівської родини не приїдуть на матчі Чемпіонату світу з футболу, який має відбутися у Росії.

Нагадаємо, Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері отруїли колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля. Разом з ним було отруєно і його 33-річну доньку Юлію. Їх обох доправили до реанімації у критичному стані.