Лікарі-науковці назвали найкращі «ліки» від раку

ВГОЛОС 4

Нове дослідження свідчить про те, що найкращими ліками для онкологічних хворих є сміх. Багатьом пацієнтам також допомагає використання метафор щодо пухлини і її лікування. Деякі називають злоякісне утворення «звіром», процес лікування – марафоном, а свій досвід боротьби з хворобою – пеклом.

Про це повідомляє Оглядач з посиланням на The Daily Mail.

Автор дослідження, доктор Зсофія Дем'єн з Університету Ланкастера сказала: «кепкування над раком допомагає деяким людям на онлайн-форумі справлятися із серйозними, загрозливими і непередбачуваними обставинами, а також спілкуватися один з одним».

Дослідники вважають, що їхні результати можуть допомогти лікарям використовувати метафори при взаємодії з онкологічними хворими.

Результати показують, що деякі ракові хворі регулярно жартують про свою хворобу. Вчені вважають, що вони жартують про свій стан, щоб створити відчуття спільності з іншими страждаючими.

Метафори зазвичай мають тваринну тему. Наприклад, пацієнти називають рак «звіром» або описують себе як «курка». Також згадуються спортивні терміни при описі лікування, такі як «марафон» або «спринт», що свідчить про те, що пацієнти визнають, що вони потребують.