Кожен слідчий військової прокуратури повернув державі 12 млн грн – Матіос

5 канал
Кожен слідчий військової прокуратури повернув державі 12 млн грн – Матіос

За 774 робочих дня, за майже три роки, кожен слідчий Військової прокуратури України повернув до державного бюджету 12 млн гривень. Про це під час брифінгу повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Кожен працівник військової прокуратури повернув грошей – 12 млн грн. Це якщо перерахувати результати їхньої діяльності. Кожен працівник Військової прокуратури повернув державі 350 га землі внаслідок застосування повноважень і положень представницької діяльності та звернень до суду. Також кожен з них повернув нерухомого майна — квартири, приміщення, будівлі - на 4,2 млн грн", – наголосив він.

Також Матіос наголосив, що щодня працівники прокуратури затримував по 3 особи, проводив 8 обшуків, допитував 142 особи, кожен слідчий щодня арештовував майна на 710 тисяч гривень.

Головний військовий прокурор заявив, що з 20 листопада Військова прокуратура, імовірно вже не зможе фіксувати військові злочини.

Як повідомляв 5.UA, раніше Матіос заявляв, що із 20 листопада 2017 року військова прокуратура частково втратить дієздатність.