Трамп здійснив перший візит у якості президента США

ZIK 2

Дональд Трамп, в ході своєї першої закордонної поїздки у якості президента США,сьогодні прибув до столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяда. Разом з дружиною Меланією Трампа в аеропорту зустрів король Салман.

Очікується, що Дональд Трамп упродовж дня матиме переговори з лідерами Саудівської Аравії, перед тим, як відбудеться банкет з членами королівської родини, повідомляє Радіо Свобода.

21 травня президент США виступить з промовою на регіональному саміті в Ер-Ріяді, присвяченому боротьбі з екстремістськими угрупованнями. Саудівські офіційні особи назвали візит «історичним» через укладення важливих політичних і економічних угод. Також вони вказали на те, що приїзд Трампа посприяє спільній боротьбі з бойовиками-ісламістами.

Раніше двосторонні відносини країн були напруженими через зближення колишнього президента Барака Обами з Іраном – регіональним конкурентом Саудівській Аравії.

Після відвідин Саудівської Аравії Трамп планує вирушити до Ізраїлю, Італії, Ватикана та Брюсселя.

В Адміністрація Трампа наголошували на сподіваннях, що ці візити допоможуть йому зміцнити тісні зв’язки США з ключовими союзниками, особливо на Близькому Сході.