Гутерріш заявив про загрозу Паризькій угоді з клімату

Дзеркало Тижня 1
Гутерріш заявив про загрозу Паризькій угоді з клімату

Генсек ООН закликав світових лідерів докладати більше зусиль до боротьби зі змінами клімату.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш закликав світових лідерів активніше боротися зі змінами клімату. З таким же закликом він звернувся до учасників Кліматичної конференції, яка проходить у Бонні.

"Рівень викидів вуглекислого газу знову зростає, паризька хартія під загрозою. Ми повинні робити більше", - написав генсек ООН у своєму Twitter.

Він також повідомив, що візьме участь у Кліматичній конференції в Бонні.

На ній також чекають на глав урядів різних країн, а також президента Франції Емманюеля Макрона і канцлера Німеччини Ангелу Меркель.

Читайте також: На планеті почав зростати рівень викидів вуглекислого газу

Конференція учасників Рамкової конвенції ООН про зміну клімату почалася в Бонні 6 листопада, проте офіційне відкриття відбулося 10 листопада. Вперше частиною відкриття форуму стала презентація доповіді Всесвітньої метеорологічної організації щодо парникових газів. У ній йдеться про те, що концентрація вуглекислого газу в атмосфері в 2016 році досягла самого високого рівня за 800 тисяч років.

Детальніше про кліматичну угоду читайте в матеріалі Івана Гайдуцького"Паризька кліматична угода: стратегія і кон'юнктура" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter