Малевич, Ярослав Мудрий і Городецький: Києвом почали курсувати сучасні трамваї з портретами видатних українців (Відео)

5 канал
Малевич, Ярослав Мудрий і Городецький: Києвом почали курсувати сучасні трамваї з портретами видатних українців (Відео)

Наприкінці грудня Київ отримав чергову партію сучасних польських трамваїв PESA 5-го покоління з низькою підлогою, кондиціонерами, вайфаєм. Більшість із них уже курсують Борщагівською лінією швидкісного трамвая. Про таке повідомляє "5 канал".

Комфорт нових трамваїв, які закупила столична влада, оцінив мер Києва Віталій Кличко. Нові вагони вже почали оформлювати портретами видатних українців, киян. Зокрема Анни Київської, Ярослава Мудрого, Владислава Городецького, Казимира Малевича, Марії Заньковецької та інших. Окрім того, у кожному встановлений відеоекран. На ньому демонструватимуть короткий відеоролик про ту чи іншу видатну особистість.

Київський міський голова Віталий Кличко, зауважив: "Кожен з трамваїв має назву видатного киянина і відповідну інформацію ви можете побачити на табло, це корисно буде і киянам і туристам і тим,хто приїжджає, до нас в гості, доторкнутись до історії нашого міста".

Як повідомляв 5.UA, 9 січня 2017 року в Одесі відбувся парад трамваїв. Протягом всього шляху для пасажирів співав справжній вертеп, а дітей пригощали солодощами. Охочих почути пісні виявилося настільки багато, що люди просто не вміщалися у вагонах.