Антон Геращенко: Порошенко хотів би повністю управляти всіма міністрами, фракціями і парламентом

Гордон
Антон Геращенко: Порошенко хотів би повністю управляти всіма міністрами, фракціями і парламентом

Президент України Петро Порошенко хотів би повністю керувати всіма членами Кабінету Міністрів, фракціями у Верховній Раді і самою Радою, сказав народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко в авторській програмі українського журналіста Дмитра Гордона на каналі "112 Україна".

"Президент України Петро Олексійович Порошенко хотів би повністю керувати всіма міністрами, фракціями і парламентом. Це природне бажання за умов української реальності на 26-му році демократії для президента, хоч яким є його прізвище. Згадайте Ющенка (екс-президент України Віктор Ющенко. – "ГОРДОН"): начебто кволий, хирлявий президент, але все одно втручався в роботу парламенту, прем'єр-міністра тощо", – зазначив він.

Геращенко додав, що президент хотів би, щоб міністром внутрішніх справ був не Арсен Аваков, а хтось, хто був би до нього максимально лояльним.

"Але у нас на сьогодні поки що демократія, і це означає, що обраний народом парламент і партії сформували коаліцію і призначили міністрів", – додав нардеп.

Антон Геращенко: У нас іще багато хто не сидів. Я, наприклад. Читайте повну версію інтерв'ю

Аваков обіймає пост міністра внутрішніх справ України з лютого 2014 року. Йому вдалося зберегти свою посаду після відставки прем'єр-міністра Арсенія Яценюка і призначення на цю посаду Володимира Гройсмана.

У вересні 2016 року видання "РБК-Україна" писало, що Порошенко може замінити Авакова секретарем Ради національної безпеки і оборони Олександром Турчиновим, оскільки переконаний, що повинен контролювати всіх силовиків, а чинного міністра не вважає "своєю людиною".