Тиснуть та погрожують: Представник Меджлісу розповів про дії окупантів у Криму в ході підготовки президентських "виборів" (Відео)

5 канал 2
Тиснуть та погрожують: Представник Меджлісу розповів про дії окупантів у Криму в ході підготовки президентських

Російська Федерація намагається зробити все, щоб продемонструвати, що в Криму активно беруть участь у "виборах". Про таке в ефірі "5 каналу" повідомив український кримськотатарський політик, член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

"Однозначно Російська Федерація намагається зробити все, щоб продемонструвати, що в Криму активно беруть участь у "виборах". І я вважаю, вони активно працюють над тим, щоб продемонструвати, що корінний кримськотатарський народ активно бере участь у даних незаконних діях. Ми ж, зі свого боку, намагаємось інформувати наших співвітчизників про те, що не можна брати участь у даних незаконних діях на окупованій території, так як це у першу чергу суперечить українському законодавству", - зазначив він.

З його слів, окупанти намагаються здійснювати тиск на людей, які працюють в органах місцевого самоврядування та державних установах.

"Що стосується окупантів, вони намагаються здійснювати тиск на людей, які працюють в системі муніципальних відомств та державних установах: мається на увазі школи, дитячі садочки та інші. Вони намагаються задіяти до роботи у виборчих комісіях різного рівня" – повідомив Барієв.

Крім того, "влада" Криму перешкоджає діям активістів, які закликають не брати участі у незаконних політичних діях, та погрожують їм.

"Вони почали переслідувати наших активістів, які займаються або потенційно можуть займатись закликанням співвітчизників не брати участі в цих протизаконних політичних діях. Вони почали показувати їм попередження, для того щоб залякати людей, і ті не могли проводити свою агітаційну роботу", - зауважив Барієв.

Детальніше у відео:

Нагадаємо, у Криму окупанти влаштували примусову акцію "Мама, папа, я – в выборах участвует вся семья".

Дивіться також фотогалерею за темою: