Харківські фіскали "погоріли" на хабарі у $200 тис.

5 канал
Харківські фіскали

Поліція викрила злочинну діяльність посадовців ГУ ДФС у Харківській області, які організували схему вимагання та отримання неправомірної вигоди за непритягнення до відповідальності за виявленими порушеннями, а також за подальше невтручання у господарську діяльність суб’єктів підприємницької діяльності. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Нацполіції України.

Під час слідства у кримінальному провадженні правоохоронці встановили, що слідчим підрозділом ГУ ДФС у Харківській області було відкрито кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків. У серпні слідчими ГУ ДФС були проведені санкціоновані обшуки, вилучені кошти та інші матеріальні цінності.

Щоб підприємець не поніс відповідальності, посадовці слідства ГУ ДФС за $200 тис. погодилися закрити кримінальне провадження та в подальшому не втручатися в його господарську діяльність.

Відомо, що слідчі управління фіскальної служби Харківщини залучили посередника. Підприємець передав хабара посереднику, що перебував у Херсонській області. Такі заходи були вжиті зловмисниками для маскування корупційної діяльності.

За даними правоохоронців, обох слідчих затримано. Тривають слідчі дії.