Рада продовжила фінансову підтримку телекомпаній з окупованого Криму

Цензор.НЕТ
Рада продовжила фінансову підтримку телекомпаній з окупованого Криму

За прийняття відповідного законопроекту № 7345 в цілому проголосували 244 депутати при мінімально необхідних 226, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Зараз, відповідно до положень абзацу другого пункту 16 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу, встановлювалося, що в 2016 році, як виняток із положень пункту 11 частини першої статті 87 цього кодексу, Кабмін може визначати напрями використання бюджетних коштів на програми підтримки телерадіокомпаній, які функціонували на території АР Крим та Севастополя і надають інформаційні послуги.

Прийнявши закон, депутати продовжили надавати фінансову підтримку телерадіокомпаніям, які функціонували на території АР Крим та Севастополя і надають інформаційні послуги, виключивши з пункту 16 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу і цифри "в 2016 році".

Надалі надання фінансової підтримки зазначеним ТРК, за інформацією міністерства фінансів, буде здійснюватися за рахунок і в межах коштів, передбачених за бюджетною програмою КПКВК 2501120 "Розселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України". Відповідно, реалізація закону не потребуватиме додаткових коштів із держбюджету.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3038136