Миротворці на Донбасі не допоможуть, Україна припускається помилки - американський дипломат

Сегодня
Миротворці на Донбасі не допоможуть, Україна припускається помилки - американський дипломат

Введення на окупований Донбас миротворчої місії ООН є помилковою ініціативою з боку України. Таку думку висловив екс-посол США в ООН Джон Болтон, передає "112 Україна"

"Я не думаю, що повинні бути миротворці в Україні. Це помилка з точки зору України. Це означає, що ви підвищуєте задіяність Росії у внутрішні справи України. І Росія є постійним членом Ради безпеки. Після розпаду Радянського Союзу Росія отримала ще більше міжнародної сили. Зараз основний диспут йде про те, щоб не заморозити цей конфлікт. Якщо ви хочете відновити суверенітет над Донбасом, то останнє, що Україна повинна робити, – це допускати сюди миротворців", – зазначив дипломат.

Для вирішення конфлікту на Донбасі і боротьби з російською агресією Україна, на думку Болтона, повинна продемонструвати свою готовність до цього.

"Тому, якщо Україна готова боротися за свою незалежність, вона повинна зараз до цього готуватися, збільшити військову підтримку від США. Я вірю, що Україна повинна зробити все можливе, щоб зараз зменшити тиск Росії на неї. Те, що вона робить зараз, – це недостатньо, вона повинна докласти набагато більше зусиль", – вважає він.

Говорячи про можливість отримання від США летальної зброї, Болтон сказав: "Я думаю, що Україна повинна до цього підійти дипломатично, я думаю, це ще найкращий шлях наразі як для України, так і для США".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко вважає, що миротворці допоможуть реалізувати дорожню карту Мінських угод щодо Донбасу, а також вплинуть на припинення поставок зброї і військових з Росії до України.