"Укроборонпром" представив "розумний" снаряд "Карасук", що забезпечує максимальну точність на відстані до 12 км. ФОТО

Цензор.НЕТ 21

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт концерну.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Укроборонпром" представив новий 3D-радар, який може відстежувати до 500 цілей одночасно. ФОТО

"Карасук" є зразком "розумної зброї", яка забезпечує максимальну вірогідність знищення цілі першим пострілом на дальності до 12 км. Завдяки використанню напівактивного лазерного наведення, досягається максимальна точність влучання на всьому діапазоні дистанції пострілу.
При цьому електронні та оптико-механічні системи снаряду сконструйовані таким чином, щоб витримати надвисокі перевантаження під час артилерійського пострілу (не менше 10 000g).
Для наведення "Карасука" на ціль можливо використовувати лазерні цілевказівники-далекоміри, як наземні, так і встановлені на безпілотні літальні апарати. Завдяки цьому можливо забезпечити ефективне знищення навіть захищених центрів керування та зв'язку, мостів, переправ, опорних пунктів, артилерію противника та інші цілі.
Використовувати "Карасук" можливо з артилерійських систем калібру 122-мм, в тому числі гармат Д-30 та самохідних артилерійських установок 2С1, які стоять на озброєнні ЗСУ.

Також читайте: "Укроборонпром" уперше представив бойову машину підтримки танків - "Страж". ФОТО

Укроборонпром представив розумний снаряд Карасук, що забезпечує максимальну точність на відстані до 12 км 01Укроборонпром представив розумний снаряд Карасук, що забезпечує максимальну точність на відстані до 12 км 02

Нагадаємо, що міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та Безпека-2017" проходить 10-13 жовтня 2017 у Міжнародному Виставковому Центрі, що розташований на Броварському проспекті, 15.
Варто зазначити, що одночасно з виставкою "Зброя та безпека" в столиці США проходить глобальна міжнародна виставка Association of the US Army (AUSA), на якій ДК "Укроборонпром" уперше представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу.