Я вас всіх міцно-міцно обіймаю: Путін звернувся до кримчан

Сегодня 1
Я вас всіх міцно-міцно обіймаю: Путін звернувся до кримчан

Президент Росії Володимир Путін наобіцяв жителям окупованого Севастополя розвиток міста під час виступу на мітингу в честь захоплення півострова.

"Завдяки вашим рішенням Севастополь і Крим повернулися до рідного дому, до хати, нашої спільної батьківщини. Ви своїм рішенням" відновили історичну справедливість ", яка була порушена ще в радянські часи, коли Крим і Севастополь незаконно навіть за радянськими законами були відірвані від РРФСР", – цинічно заявив Путін.

За його словами, на незаконному референдумі в 2014 році жителі Криму нібито показали справжню демократію.

"Нам ще дуже багато потрібно буде зробити для розвитку і Севастополя, і Криму в цілому. Це все речі довгострокового характеру. Але ми їх робимо, будемо робити і обов'язково все зробимо. Коли ми разом – ми велика сила, здатна вирішувати найскладніші завдання! Я вас всіх міцно-міцно обіймаю ", – наобіцяв Путін.

На заяву Путіна блогер JE SUIS KOROBKOV написав, що це нагадує слова прем'єра РФ Дмитра Медведєва про гроші.

vyi-derzhites

"Щось відразу згадалося" Грошей немає, але ви тримайтеся тут ", – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, крім візиту до Криму, здійсненого в рамках робочої поїздки, Путін відвідає й інші регіони Південного федерального округу – Краснодарський край і Севастополь.

У свою чергу президент України Петро Порошенко різко відреагував на візит Путіна на півострів. Глава української держави назвав його приїзд дуже небезпечною провокацією напередодні президентських виборів.