Розстріл чотирьох морпіхів під Широкіним: в гарнізоні повідомили нові подробиці

Сегодня 6
Розстріл чотирьох морпіхів під Широкіним: в гарнізоні повідомили нові подробиці

Чотирьох морських піхотинців 36-ої окремої бригади морської піхоти ВМС Збройних сил України застрелили сплячими товариші по службі під Широкіним через можливі систематичні знущання. Про це повідомили у військовому гарнізоні Маріуполя.

"Затримані кажуть про знущання у вигляді постійних причіпок і надмірного навантаження по службі. Як було насправді, думаю, встановимо", – повідомили в гарнізоні.

Відзначається, що військових вбили сплячими з контрольними пострілами в голову, а потім намагалися підпалити приміщення для детонації боєприпасів, щоб приховати сліди злочину.

Нагадаємо, 15 лютого прес-центр штабу АТО повідомив, що "тіла морських піхотинців були виявлені в будинку, в якому вони тимчасово проживали". На тілі загиблих виявлені вогнепальні кульові поранення, а в приміщенні – ознаки приховування злочину (підпал і закладки вибухівки).

Двоє бійців цієї ж бригади зізналися у вбивстві.

Пізніше в Генпрокуратурі заявили, що у справі про вбивство чотирьох морських піхотинців під Широкіним призначено вісім видів експертиз, до їх завершення назвати причину злочину не можна.

Раніше повідомлялося, що за підрахунками військових психологів, близько сорока тисяч ветеранів АТО потребують психологічної реабілітації. Так званий посттравматичний синдром починає проявлятися через два роки після повернення з фронту.