Ар'єв: Бліцкриг з повернення російської делегації до ПАРЄ провалився

Новое Время 1
Ар'єв: Бліцкриг з повернення російської делегації до ПАРЄ провалився

Голова української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар'єв заявив, що сценарій швидкого Росії в ПАРЄ провалився завдяки спільним зусиллям політиків і дипломатів.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Отже, підсумок: бліцкриг-сценарій по РФ в ПАРЄ поламали спільними зусиллями. Але будемо дуже пильними", - зазначив Ар’єв.

Він зокрема відзначив зусилля членів української делегації в ПАРЄ Олени Сотник, Георгія Логвинського, а також представника України в Раді Європи Дмитра Кулеби.

"Більшість не готові іти назустріч російському шантажу, що керівники РЄ в розмовах зі мною визнали одразу по закінченню засідання. В результаті всього на бюро ПАРЄ від Ягланда сьогодні вимагали жорсткої позиції на перемовинах в Москві і взагалі подати в суд на РФ через несплату внесків. Атмосфера змінюється. І змінюється не сама по собі, а через спільні дії і синергію українців в РЄ", – додав український депутат.

Нагадаємо, ПАРЄ позбавила делегацію Росії права голосу в січні 2015 року через агресію цієї країни проти України. Відтоді російські представники чинили тиск на ПАРЄ, намагаючись домогтися скасування санкцій.

Парламентська Асамблея Ради Європи на засіданні 11 жовтня затвердила резолюцію, яка фактично відкриває шлях до зняття політичних санкцій з Російської Федерації.