Телеведучий Майкл Щур заявив, що у нього хотіли замовити платні пости проти Павелка

Гордон
Телеведучий Майкл Щур заявив, що у нього хотіли замовити платні пости проти Павелка

Телеведучий Роман Вінтонів, відомий під творчим псевдонімом Майкл Щур, заявив, що у нього хотіли замовити негативні пости про главу Федерації футболу України (ФФУ) Андрія Павелка. Скріншоти листування із замовниками кампанії він опублікував у своєму Facebook.

"Якою буде вартість посту? Якщо все добре, то замовимо серію постів", – написав співрозмовник Щура.

"У мене є певні умови: усі гроші за пост ви перераховуєте на "Народний тил". Потім квитанцію мені повідомленням надсилаєте. У пості я пишу, що за цей пост мені заплатили 50 тис. грн. Вартість поста – 50 тис. грн", – відповів журналіст.

"Я ж усе правильно зробив? Чи надійніше квитанцію замовним листом "через Укрпошту"?" – написав Щур.Про таку саму пропозицію розповів блогер Ярослав Матюшин. Він теж опублікував скріншот і написав, що готовий проконсультувати піарників щодо того, як працювати з блогосферою.

"Хто стукає безпосередньо до блогерів у приват із такими пропозиціями? Ви що, зовсім дурні? Я відкрито заявляю, що готовий проконсультувати вас за $1000, як будують PR-кампанії і що таке медіа-байєри. До того ж, з огляду на здивовані репліки в приваті, до деяких моїх колег теж приходили", – написав Матюшин.Павелка було обрано президентом ФФУ в березні 2015 року. До призначення він виконував обов'язки на цій посаді. Крім того, Павелко є головою бюджетного комітету парламенту.

Попередній глава ФФУ Анатолій Коньков подав у відставку в січні 2015 року.