Двох чиновників ДФС спіймали на великому хабарі

Сегодня
Двох чиновників ДФС спіймали на великому хабарі

Поліція затримала посадових осіб Головного управління Державної фіскальної служби (ДФС) в Харківській області за вимагання та отримання 20 тисяч доларів хабара.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

"Вони організували схему вимагання та одержання неправомірної вигоди за непритягнення до відповідальності за виявленими порушеннями, а також за подальше невтручання в господарську діяльність суб'єктів підприємницької діяльності", – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці встановили, що слідчим підрозділом ГУ ДФС в Харківській області було відкрито кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків. У серпні слідчими ГУ ДФС були проведені обшуки, вилучені кошти та інші матеріальні цінності.

"Щоб підприємець не поніс відповідальності, посадові особи слідства ГУ ДФС за 20 тисяч доларів погодилися закрити кримінальне провадження і в подальшому не втручатися в його господарську діяльність", – відзначили в поліції.

Для передачі грошей був притягнутий посередник з Херсонської області. При затриманні обидва слідчі ДФС намагалися сховатися, але були затримані.

Раніше на Закарпатті на хабарі спіймали помічника нардепа.