Чоловік на Прикарпатті врятував трьох дітей, які тонули, але сам загинув, - ДСНС

Цензор.НЕТ 6
Чоловік на Прикарпатті врятував трьох дітей, які тонули, але сам загинув, - ДСНС

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це "ФАКТАМ" розповіла керівник прес-служби ДСНС Івано-Франківської області Світлана Бабушкіна.

"Близько шостої години вечора, 13 червня, чоловік із дружиною відпочивали на березі річки Дністер. І раптом почули дитячий крик. Подружжя побачили, що тонуть відразу троє дітлахів. Чоловік, не роздумуючи, кинувся у воду. Він заплив на велику глибину, схопив першу дитину і виштовхнув її на поверхню. Жінка, яка в цей час також перебувала в річці, прийняла дівчинку і винесла її на берег. Ще двох дітей довелося діставати вже з дна. Чоловік двічі пірнав за ними і передавав діточок дружині. Після того, як всі троє дітлахів виявилися на березі, чоловік чомусь вирішив пірнути ще раз. І більше вже не виплив", - повідомила чиновниця.

За її словами, тіло чоловіка поки не вдалося виявити: водолази обстежили понад 600 квадратних метрів дна річки, але безрезультатно. Крім того, пошукові роботи ускладнює негода, яка зараз вирує на Прикарпатті.

"За попередньою версією, троє дітей у віці до 10 років почали тонути через те, що їх понесло течією. Зараз стан їхнього здоров'я можна оцінити, як задовільний", - додала Бабушкіна.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3071524