Євробляхи. Шляхи вирішення автомобільної проблеми, яка розділила українців на два табори

ТСН 6

            Євробляхи. Шляхи вирішення автомобільної проблеми, яка розділила українців на два табори

Активісти запропонували нардепам два варіанти законопроектів, засновані на різних підходах, які вже успішно випробували Білорусь та Молдова.

Дорогами України, за різними даними, їздить від 380 тисяч до двох мільйонів автомобілів на іноземних номерах, які в народі отримали назву "євробляхи". Вживані авто були куплені за кордоном і ввезені в Україну за "сірими схемами" без сплати мит.

Читайте також: Євробляхи. Схеми та підводні камені завезення до України вживаних авто з іноземними номерами

Це не нові для українців схеми, проте проблема "автоіноземців", кількість яких невпинно зростає, викрила декілька болючих для України проблем – як економічних, так і соціальних.

За даними Державної фіскальної служби, до ТОП-5 країн-членів Європейського союзу, з яких було ввезено транспортні засоби, входять Польща, Литва, Німеччина, Чехія, Болгарія.

Камінь спотикання

Іноземні авто ввозяться в Україну за двома схемами: транзиту та тимчасового ввезення. Транзит передбачає перебування авто в країні протягом 5-10 днів, після чого знову має перетнути кордон або бути розмитненим. До речі, саме через дію цієї схеми на пропускних пунктах з країнами ЄС постійно утворюються великі черги.

Можливість тимчасового ввезення авто на термін до одного року мають іноземці. Це регламентується Стамбульською конвенцією, до якої Україна приєдналася 2004 року. Саме цією схемою і користуються більшість українських громадян, які проживають далеко від кордону та не мають можливості перетинати його кожні 10 днів. Працює це так: українець купує за кордоном авто, оформлене на місцеве підприємство, отримує довіреність на керування ним та повертається в Україну вже на чотирьох колесах.

ВідеоЛитва може забрати машини в українців з "євробляхами"

Проте голова ГО "АвтоЄвроСила" Олег Ярошевич, який щойно повернувся з Литви, де проводив консультації з місцевими чиновниками щодо цього питання, заявив: навряд чи така тактика спрацює. 
 
"Перший стримуючий фактор, який існує в усіх країнах, окрім України, – це таємниця бізнесу, яка захищена законом. По-друге, оформлення транспортних засобів на юридичні особи відбувається у рамках законодавства Литви. Звичайно, є деякі несумлінні фірми, які невчасно звітують за певний період чи сплату податків. Вони можуть бути покарані матеріально, до них можуть бути вжиті якісь санкції в рамках законодавства Литви. Але решта працюють в рамках законодавства через державні органи і страхові компанії, тому ці автомобілі абсолютно законні", - заявив Ярошевич.

А поки чиновники воюють з "євробляхами" практика довела, що лібералізація оподаткування значно збільшує надходження у бюджет країни.

Днями у Фіскальній службі відзвітували про зростання обсягу митного оформлення вживаних авто за десять місяців 2017 року у шість разів. Бюджет заробив на цьому імпорті 4,3 млрд грн.

Причиною такого різкого зростання називають зміни в Податковому кодексі, згідно з якими ставки акцизного податку на вживані легкові автомобілі було скорочено у 10-20 разів.

Ці зміни стосуються лише тих автомобілів, які були випущені не раніше 1 січня 2010 року, тобто не старших за сім років. І лишається тільки уявляти, скільки може отримати бюджет у разі зменшення оподаткування старших авто.

Ольга Скичко