Німецького музиканта депортували з України і заборонили в'їзд на три роки через поїздку в окупований Крим. ФОТО

Цензор.НЕТ 2
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Mixmag.
Патрік Бодмер написав пост на своїй сторінці в Facebook, в якому він повідомив про свою депортацію з Києва.
Причиною стало те, що Бодмер недавно літав із Москви в окупований Крим. Крім того, що виступ німецького артиста в клубі Forsage зірвався, йому заборонили в'їжджати в Україну ще 3 роки. Виступ в Києві мав відбутися 7 жовтня.
Також музикант радить своїм колегам по цеху не вплутуватися в подібні історії зараз. За словами Бодмера, у Служби безпеки було все схвачено настільки, що навіть за відсутності штампа про перетин кордону в паспорті, вони тут же надали фотографії, на яких Бодмер раніше виступав в окупованому Криму, за що він у результаті і поплатився.

Німецького музиканта депортували з України і заборонили вїзд на три роки через поїздку в окупований Крим 01

Виступ Бодмера в ялтинському клубі "Небо Beach" в 2016 році
"Здавалося, що розслідування було вже підготовлено до мого приїзду. У мене в документах немає ніяких відміток, що підтверджують мій візит у Ялту, але у Служби безпеки були мої фотографії з концерту в Ялті, збережені на мобільних телефонах, як доказ моєї незаконної дії", - написав Патрік.
Німецького музиканта депортували з України і заборонили вїзд на три роки через поїздку в окупований Крим 02
"Я рекомендую всім своїм колегам уникати подібних імміграційних ситуацій в Україні. Я бачу, що в української імміграційної служби дуже добре організована база даних", - написав німецький музикант.
Читайте також на "Цензор.НЕТ": СБУ даватиме рекомендації щодо гастролей артистів із РФ в Україні, - Грицак