У Луганській області хочуть створити індустріальні парки для залучення інвестицій

Сегодня 2
У Луганській області хочуть створити індустріальні парки для залучення інвестицій

У Луганській обласній військово-цивільній адміністрації в понеділок обговорили плани створення індустріальних парків з метою залучення інвестицій у регіон.

Як повідомив заступник голови Луганської ОВГА Юрій Клименко на своїй сторінці в Facebook, одним з пріоритетних напрямків залучення грошових коштів є створення в Луганській області індустріальних парків.

"Щоб інвестор захотів вкладати власні гроші в розвиток області, йому необхідно створити сприятливі умови: відсутність податкового тиску, спрощення в отриманні різних дозволів і т.д.", – зазначив Клименко.

За його словами, перед початком роботи необхідно визначити земельні ділянки для створення такого парку і спростити документальне оформлення проекту.

У заході взяли участь керівництво департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму, департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, управління містобудування та архітектури, представники міст Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк та Агентства регіонального розвитку Луганської області.