Наречена принца Гаррі пройде вишкіл у спецслужбах

Експрес
Наречена принца Гаррі пройде вишкіл у спецслужбах
Подейкують, після весілля з принцом Гаррі на Меган Маркл чекає не лише медовий місяць, а й тиждень суворого тренування на одній із баз Особливої повітряної служби Великобританії.
Працівники спецслужб навчать майбутню герцогиню, що робити, якщо вона опиниться в небезпеці, наприклад, стане заручницею.
Про це повідомляє Tablo ID з посиланням на TMZ.
Як розказав порталові представник однієї з охоронних фірм Лондона, Маркл доведеться засвоїти спеціальні кодові слова та сигнали, які вона зможе подати, коли її утримуватимуть проти її волі. Також вона пройде психологічний тренінг зі спілкування з потенційними викрадачами.
Маркл про всяк випадок навчать, як діяти під час викрадення
Важливо, що Меган натренують таким чином, щоби вона, у разі викрадення, максимально полегшила спецслужбам свій порятунок, а не билася зі злочинцями сама. Її не вчитимуть вправлятися зі зброєю, але звільнятися, якщо її зв'яжуть, майбутня жінка принца вмітиме.
Як відомо, такий тренінг проходили свого часу принцеса Діана й Кейт Міддлтон.
Нагадаємо, кмітливість та витримка колись, імовірно, врятували життя Єлизаветі ІІ. Монарх зуміла забалакати психічнохворого чоловіка, який пробрався до її спальні, доки не наспіла допомога.
Фото зTwitter Кенсингтонського палацу