ЦРУ Сполучених Штатів вперше очолить жінка

Тиждень 1

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп призначив на посаду нового директора Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Джину Гаспель. Про це повідомляє The Washington Post.

Зазначається, що раніше Гаспель була заступником екс-директора ЦРУ Майка Помпео, який займає місце держсекретаря США.

Наголошується, що Гаспель та Помпео довгий час працювали разом, тому "створили велику взаємну повагу".

"Джина Гаспель стане новим директором ЦРУ, і першою жінкою на цій посаді. Вітаю всіх!", - написав призидент США у Twitter.

Нагадаємо, 13 березня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп звільнив з посади державного секретаря Рекса Тіллерсона. На його місце призначено екс-директора Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Майка Помпео.

Як повідомлялося, 1 вересня газета The Washington Post з посиланням на джерела, близькі до оточення глави Білого дому, повідомила, що президент США Дональд Трамп все більше незадоволений роботою держсекретаря Рекса Тіллерсона. Зокрема, Трамп і глава Держдепу не дійшли згоди під час обговорення чисельності військ США в Афганістані, а також з питань блокади Катару і Куби.

Раніше телеканал CNN з посиланням на власні джерела повідомив, що Рекс Тіллерсон думає про відставку у зв'язку з тим, що у нього виникли розбіжності з президентом Дональдом Трампом по низці важливих питань. Проте Держдеп США спростував це повідомлення.