МЗС: Українцям доведеться стати на облік по приїзді до Росії

Новое Время
МЗС: Українцям доведеться стати на облік по приїзді до Росії

Міністерство закордонних справ України попередило українців про необхідність реєстрації після приїзду до Російської Федерації.

Як заявили у департаменті консульської служби МЗС України, російська влада ввела норму про обов’язкову реєстрацію іноземців на час проведення Кубка конфедерацій-2017 (з 1 червня по 12 липня 2017 року) та Чемпіонату світу з футболу 2018 (з 25 травня по 25 липня 2018 року).

У цей період іноземні громадяни повинні протягом однієї доби з моменту прибуття до Росії зареєструватися у відповідних територіальних органах Міністерства внутрішніх справ РФ.

Ця норма діє для іноземців, які прибувають на територію міст Казань, Москва, Санкт-Петербург, Сочі під час проведення Кубка конфедерацій-2017 та в міста Волгоград, Єкатеринбург, Казань, Калінінград, Москва, Нижній Новгород, Ростов-на-Дону, Самара, Санкт-Петербург, Саранськ, Сочі на час проведення Чемпіонату світу з футболу 2018.

Нагадаємо, що Росія ввела виїзні візи для іноземних громадян. За спробу покинути РФ без цього особливого дозволу передбачений штраф у розмірі 2 тисячі рублів (близько 900 гривень).