Звинувачення проти Насірова складає 700 сторінок

АСН
Звинувачення проти Насірова складає 700 сторінок
Звинувачення проти Насірова складає 700 сторінок

В інтерв'ю журналістам після засідання суду тимчасово відсторонений від обов'язків голова Державної фіскальної служби Роман Насіров повідомив, що 30 сторінок звинувачення показали відсутність суті справи проти нього. Про це передає кореспондент АСН.

"Ми виступаємо за якнайшвидший розгляд справи. Ми будемо звертатися до суду, щоб вони призначали засідання частіше. Можливо, переглянули розклад засідань, які були сьогодні призначені. Але дуже важливо, що сьогодні була у всіх можливість почути: що є в обвинуваченні. Це найкраще відображення, що взагалі є в цій справі. Ніхто не почув реальних звинувачень, доказів. Цього взагалі немає", - заявив він.

Насіров зазначив, що сьогодні представник САП зачитав 30 сторінок з більш ніж 700 сторінок обвинувачення.

"Ці 30 сторінок - це те, з чого складається ця справа. Це цитування Податкового кодексу та іншого законодавства. Також трохи ми почули про компанію" Укргазвидобування ", яка, на подив, як багато людей бачили, на минулому засіданні виступила позивачем. Цьому слід теж приділити особливу увагу", - зазначив він.

Додамо, що наступне засідання суду відбудеться 19 січня о 12:00, де продовжать зачитувати обвинувачення. За прогнозами САП, в цілому ця процедура може зайняти в кращому випадку кілька місяців.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter