Одеська прокуратура поскаржилася до Вищої ради правосуддя на суддю, який відпустив директора "Вікторії"

Сегодня
Одеська прокуратура поскаржилася до Вищої ради правосуддя на суддю, який відпустив директора

Прокуратура Одеської області поскаржилася до Вищої ради правосуддя на суддю Приморського райсуду, котрий випустив з під варти директора дитячого табору "Вікторія" Петроса Саркісяна. Саме в цьому таборі сталася трагічна пожежа, в якій загинули діти. Про це розповіли в прес-службі прокуратури.

Підставою для звернення прокуратури стало порушення суддею норм процесуального права при розгляді клопотань в кримінальному провадженні.

Так, прокуратура порахувала порушенням те, що суддя визначив заставу директору дитячого табору "Вікторія".

За клопотанням прокуратури апеляційний суд скасував заставу і продовжив термін арешту Саркисяну.

Крім того, прокуратура звинуватила суддю в умисному істотному порушенні законодавства, перешкоджання учасникам судового процесу реалізувати процесуальні права. А також в порушенні принципів гласності та відкритості судового засідання.

У зв'язку з цим прокуратура області порушила питання перед Вищою радою правосуддя про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Приморського районного суду Одеси.

Нагадаємо, директора "Вікторії" підозрюють у порушенні правил пожежної безпеки в таборі, що привело до смерті трьох дітей.

Пізнеше керівника оздоровниці відсторонили від займаної посади.

При цьому суд опустив підозрюваного з-під варти після внесення застави в 128 тис. грн. Тепер він знову повернеться в ізолятор.