Невідомі зі зброєю вигнали управителів з 33-го поверху бізнес-центру Гуллівер

Новое Время
Невідомі зі зброєю вигнали управителів з 33-го поверху бізнес-центру Гуллівер

У четвер, 15 лютого, група з 50 невідомих осіб, озброєних ножами та вогнепальною зброєю, вигнала представників компанії-управителя Навігатор з 33-го поверху бізнес-центру Гуллівер у Києві.

Про це повідомили у Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

"Компанія-управитель у своєму зверненні до Національного агентства зазначає, що озброєні холодною та вогнепальною зброєю невідомі особи в масках, застосувавши силу та погрози, фактично захопили приміщення 33 поверху БЦ Гуллівер", - йдеться в заяві.

За інформацією представників Навігатора, захопленням керувала жінка, яка представилася Оксана Чепіжко (акціонер банку Юнісон, власником якого є колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко).

Про даний факт проінформовано поліцію та Генеральну прокуратуру. АРМА просить порушити справу за статтею 382 Кримінального кодексу України (Невиконання судового рішення).

Нагадаємо, 33-й поверх БЦ Гуллівер було передано в управління через АРМА згідно з рішенням Печерського суду. За результатами відбору управителем було призначено БЦ Навігатор.

Приміщення були заарештовані в рамках кримінального провадження проти колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка.