В Окінаві з військового літака США прямо на дах дитячого садка впав невідомий предмет

Новое Время
В Окінаві з військового літака США прямо на дах дитячого садка впав невідомий предмет

Американські військовослужбовці перевіряють повідомлення про те, що невідомий об'єкт випав з військового літака США на дах дитячого садка в префектурі Окінава на півдні Японії.

Як передає ABC News, інцидент стався вранці у четвер, 7 грудня, в 2,5 милях від авіабази Корпусу морської піхоти США Футенма.

Керівник установи Такехіро Камія розповів NHK, що циліндричний об'єкт з написом US довжиною в десять сантиметрів впав на дах будівлі відразу після того, як повз пролетів американський військовий літак.

На момент інциденту в дитячому садку перебували десять співробітників і 61 дитина. Ніхто з них не постраждав. У момент падіння предмета діти грали на вулиці безпосередньо біля будівлі. За його словами, він шокований тим, що трапилося, так як дитячий садой розташований під трасою руху американської військової авіації.

У Корпусі морської піхоти США заявили, що розслідують цей інцидент. "Ми дуже серйозно ставимося до цього повідомлення і розслідуємо цей інцидент, тісно співпрацюючи з місцевою владою", - заявив представник прес-служби морської піхоти.

Нагадаємо, що в 2016 році США повернули Японії частину території своєї військової бази на острові Окінава, окупованому в 1945 році.