Французькі сенатори на українському Донбасі: відвідали Авдіївку та КПВВ "Майорськ"

5 канал
Французькі сенатори на українському Донбасі: відвідали Авдіївку та КПВВ

Делегація французьких сенаторів побувала на українському Донбасі. Разом з українськими посадовцями вони відвідали пропускний пункт у Майорську і рушили до Авдіївки, довкола якої не вщухають бої. Французькі депутати на власні очі побачили наслідки російської агресії проти України. Зокрема – понівечені снарядами житлові будинки мирних мешканців.

"Військовий конфлікт на Донбасі залишається у полі зору західних партнерів України. За кілька тижнів регіон відвідали поважні політики із США, Польщі, тепер – французи. Французькі сенатори на чолі з головою групи дружби "Франція-Україна" сенату Французької Республіки Ерве Мореєм відвідали КПВВ "Майорськ". Також закордонні гості провели зустрічі з керівництвом ВЦА, ознайомились з роботою недержавних ЗМІ в регіоні. Традиційно європейські політики заїжджають у прифронтову Авдіївку – мирне місто, яке пошматувала війна", – йдеться у повідомленні штабу АТО.

"Після того як ми відвідали, разом з іншими сенаторами, ваше місто, можливо, я буду ще голосніше казати, що Україна потребує підтримки з боку Франції", – зазначив голова делегації сенату Франції Ірве Морей.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука оптимістично сприйняв такий порив іноземних політиків: "Ми сподіваємось, що після такого досить імпульсивного візиту позиція багатьох французьких політиків зміниться з симпатії до Росії-агресора – на підтримку України".

Дивіться також фотогалерею на тему: